Mehmet Ali Erbil: Allah korusun hamile kalır!

Şovmen Mehmet Ali Erbil, "Kıbrıs'taki bir otelde gerçekleşen Miss Fashion TV 2017 Güzellik Yarışması'nı sunarken fenalaştığı ve hastaneye kaldırıldığı" iddiasına yanıt verirken, 'hamilelik' haberleriyle gündem olan Nevin hakkındaki sözleri dikkati çekti.


10 Ekim 2017 15:22

Star TV'de yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programına telefonla bağlanan Mehmet Ali Erbil, "Kızların güzelliğinden bayıldım" esprisini yaptıktan sonra, "Klasik Vertigo işte. Geçen sene tutuldum bu illete. Geçtiğimiz hafta tetikledi, 2-3 gün sallandım. Evden çıkamadım ama sonra döndüm. Hastaneye kaldırılma gibi bir durum yok" ifadelerini kullandı.

60 yaşındaki şovmen, "Yarışmadaki kızlar güzel mi?" sorusuna, "Kim birinci seçildi, onu bile bilmiyorum. Tebrik bile edemedim, Allah korusun hamile kalır" sözleriyle, hamileliğini sonlandırdığını açıklayan şarkıcı Nevin'e göndermede bulundu.

Bu sözler üzerine sunucu Seren Serengil, "Neyse, ikinci el bir araba alırsın" yanıtı ile günlerce magazin gündeminden düşmeyen konuya  'ikinci el araba' iddiasını hatırlattı.

 


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Volkan Konak'a silahlı saldırı yapıldı mı?
EN ÇOK OKUNANLAR