Stoch ona o da Fener'e hayran!

Sarı-Lacivertliler’in yıldızı Stoch, sevgilisi Pauli Bedzetiova’ya sırılsıklam aşık. Çek güzel ise koyu Fenerbahçeliliğiyle taraftarı kendine hayran bırakıyor.


17 Mart 2017 14:32

EN ÇEKİCİ DESTEKÇİ

FENERBAHÇE’nin bir dargın bir barışık olduğu Slovak futbolcusu Miroslav Stoch, belki de kariyerinde aradığını bulamadı. Yine de Sarı-Lacivertli taraftarın sevdiği yıldız futbolcu, kariyerini Türkiye’de sürdürdü. Yıldız oyuncuya en büyük desteği, kuşkusuz güzeller güzel sevgilisi Pauli Bedzetiova verdi. Modellik yapan Bedzetiova, hayat arkadaşına destek verirken, taraftar kimliğiyle de Sarı-Lacivertli futbolseverleri kendine hayran bıraktı.

POZLARI OLAY YARATTI!

ZAMAN zaman tribünlerde gördüğümüz Çek güzel, taraftarlarla birlikte hop oturup hop kalktı. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan ‘yenge’, yaptığı cesur paylaşımlarla da adeta göz kamaştırıyor. Seksi vücudu sergilemekten çekinmeyen Bedzetiova, verdiği pozlarla gündemden düşmüyor. Tam bir İstanbul hayranı olan taraftarların biricik yengesi, sempatik tavırları ve güzelliğiyle kalplerde ve akıllarda yer etti bile.

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: ELİF KIZILÇAY - GAZETESOK ÖZEL


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Gürkan Uygun'un yeni imajı
EN ÇOK OKUNANLAR